Projektant dopravních staveb - Praha

Volná místa Praha Volná místa stavebnictví Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která působí v projektové, inženýrské a posudkové činnosti ve výstavbě a zprostředkování služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant dopravních staveb.

Náplň práce:
* Samostatná projekční činnost, vedení projektu
* Vedení inženýrské činnosti v úrovni územního a stavebního řízení
* Zpracování prováděcí dokumentace a provádění autorského dozoru stavby

Požadujeme:
* Vysokoškolské nebo střední vzdělání v oboru dopravních staveb, nebo příp. jiná specializace s pozdější částečnou praxí v oboru dopravních staveb
* Autorizace (velkou výhodou)
* Znalost práce na PC – AUTOCAD, Office (Word, Excel, Outlook) apod.
* Schopnost práce v kolektivu i samostatné koncepční činnosti
* Komunikativnost a příjemné vystupování
* Řidičský průkaz sk. B (výhodou)

Nabízíme:
* Možná spolupráce na HPP/IČO
* Ohodnocení dle dohody a zkušeností
* Služební automobil – i pro soukromé účely
* Flexibilní pracovní doba, možnost HO
* Spolupráce v menším týmu na zajímavých projektech
* Stravenkový paušál, firemní akce
* Sídlo společnosti – Praha 5 – Stodůlky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant