Údržbář mimo automotive Liberec

Volná místa Liberec Volná místa dělnické profese Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* OU/SOU v řemeslném oboru.
* Vhodné i pro absolventy.
* Technické, řemeslné znalosti a manuální zručnost.
* Praxe v oboru výhodou.
* Znalost čerpací techniky a mechanických zařízení výhodou.
* Vysoká zodpovědnost, schopnost řešit samostatně úkoly, profesionální přístup při havárii.

Nabízíme

* Práce na hlavní pracovní poměr.
* 13.plat, bonusy/prémie.
* Stravenky 100 Kč bez doplatku.
* 5 týdnů dovolené, sickdays.
* Zajímavé pracovní prostředí v moderním chemickém provoze.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který působí mimo automobilový průmysl a to v oblasti paliv, hledáme kandidáta na pozici Údržbáře.
* Zajištění údržby a provádění oprav zařízení v chemickém průmyslu.
* Důkladná pravidelná údržba strojů a mechanického zařízení.
* Řešení havarijních stavů technických a technologických zařízení.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227