Recepční/Spa Recepční Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• příjemné vystupování
• anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni
• zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
• proaktivní zákaznický přístup
• uživatelskou znalost práce na PC
• obecný zájem a kladný přístup ke spa provozům
• časovou flexibilitu

Tato pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

• dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení a provize na měsíční bázi
• práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí luxusního lázeňského provozu
• zaměstnanecké slevy na firemní produkty a služby
• firemní uniforma a péče o ní na náklady společnosti
• občerstvení na pracovišti - pitný režim, výborná káva a čaj zdarma

Náplň práce

• komunikace s klienty - osobní, telefonická, písemná
• vyřizování rezervací a práce s rezervačním systémem
• práce s pokladním systémem, uzávěrka
• administrativa - komunikace s hotely a CK, vystavování faktur
• doplňkový prodej kosmetiky a suvenýrů
• úzká spolupráce s managerem lázní

Náplň práce Spa Recepční
• uvedení klienta na proceduru a zajištění jeho komfortu
• úklid místnosti po proceduře
• dodržování provozních procesů a manuálů

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Michaela Hamplová   +420 601 166 171