Rozpočtář/ka FTV Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Náplň práce:
• Příprava rozpočtů v oblasti fotvoltaiky a slaboproudých technologií
• Kontrola technologických postupů a dokumentace
• Příprava zakázky pro předání realizaci
• Správa ceníkových a cenových databází
• Zajišťovat cenové a technické specifikace od dodavatelů
• Komunikace s objednateli i subdodavateli

Požadujeme:
• Min. SŠ vzdělání technického směru, obor elektro či stavebnictví
• Výborná znalost práce v Excel, zkušenosti s ekonomickými programy výhodou
• Orientace v technické dokumentaci – výhodou
• Základní znalosti v oblasti ekonomiky staveb
• Znalost práce v Kros – výhodou
• Praxe v oboru elektro či stavebnictví, nejlépe na pozici kalkulant/rozpočtář nebo stavbyvedoucí/mistr - výhodou
• Znalosti technických řešení a schopnost jejich navržení - výhodou

Nabízíme:
• Práci pro ryze českou firmu se stabilním zázemím a postavením na trhu
• Účast na unikátních projektech
• Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, kurzy apod.).
• Týden dovolené navíc, notebook, telefon k soukromému použití a další benefity skupiny ELTODO

Zaujali jsme Vás. Pošlete nám Váš životopis nebo odkaz na LinkedIn. Není tato práce zajímavá? Na další volná místa se můžete podívat na prace.eltodo.cz

ELTODO, a.s.

Novodvorská 1010/14
Praha 4

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Rathouská