Za hranici všedních dní v HR Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa administrativa Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme člověka, který miluje výzvy...Jsi to ty?
* SŠ nebo VŠ vzdělání
* kreativní myšlení
* cílevědomost
* praxi v personální agentuře, znalost problematiky přímého zprostředkování - recruitmentu
* zkušenosti s obchodem (akvizice, řešení smluvních vztahů, péče o klienta)
* dobré organizační schopnosti
* samostatnost, výborné komunikační a prezentační dovednosti, zodpovědnost a spolehlivost
* schopnost týmové i zcela samostatné práce
* řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Znalost AJ (jednání s klienty) bude velkou výhodou.

Nabízíme

* přátelský kolektiv a podporu celého týmu
* zázemí úspěšné personální společnosti s dlouholetou tradicí
* zajímavé finanční ohodnocení a neomezené BONUSY
* mobilní telefon + notebook
* příspěvek na stravování
* až 6 týdnů dovolené
* dotovaná jazyková výuka - 80% z částky
* odborné kurzy, věrnostní bonusy a další benefity

Náplň práce

Každý den s jinou firmou, každý den s jinou pozicí.
Chceš "podnikat" bez živnostenského oprávnění s veškerými výhodami, ale pod záštitou hlavního pracovního poměru?
Chceš mít neomezené bonusy a být pánem svého času?
Chceš mít možnost používat k náboru nejnovější AI technologie?
Pojď s námi dělat nábor napříč firmami a dát oblasti HR nový rozměr.

Pošli životopis ještě dnes!

Jsme hrdí na naši vášeň pro hledání talentů a budování úspěšných pracovních týmů.

Staň se součástí týmu lidí, kteří svojí práci milují.

Co Tě na této pozici čeká?
* využití nejmodernějších AI technologií
* péče o stávající klienty plus akvizice nových klientů
* personalistika - inzerce, vyhledávání vhodných uchazečů na zadané pracovní pozice, přímé oslovování, vedení pohovorů

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Lucie Persichová