Launch engineer České Budějovice

Volná místa České Budějovice Volná místa automobilový průmysl České Budějovice

Plat: 50000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zkušenost na obdobné pozici min 2 roky
* Zkušenost v automobilovém průmyslu
* Schopnost efektivně plánovat, organizovat a řídit projekty.
* Technické znalosti a porozumění výrobním procesům a technologiím.
* Silné komunikační a organizační dovednosti.
* Schopnost pracovat pod tlakem a v dynamickém prostředí.
* Týmové dovednosti a schopnost spolupracovat s různými funkčními oblastmi.
* Plynulá čeština a komunikativní angličtina.
* Znalost německého jazyka je výhodou.

Nabízíme

* Nadstandartní platové ohodnocení
* Příspěvek na stravování
* 25 dnů dovolené
* Příležitost k profesnímu růstu a rozvoji ve společnosti
* Příležitost pracovat na inovativních projektech v automobilovém průmyslu
* Podpora pro vzdělávání a školení

Náplň práce

Naším klientem je nově vznikající výrobní závod společnosti, jež je tier 1 dodavatelem do automobilového průmyslu. Nyní hledáme zkušeného Launch Engineera, který bude hrát klíčovou roli v zahájení provozu a rozjetí několika nových projektů pro uznávaného klienta BMW.
* Jako Launch Engineer bude vaší hlavní odpovědností zajistit úspěšné a plynulé zahájení provozu nové výrobní linky na výrobu automobilových sedadel.
* Plánování a koordinace procesu zahájení provozu: Vedete a koordinujete celý proces zahájení nové továrny od počátečního plánování až po operační fázi. Zajišťujete dodržování časových harmonogramů a stanovených cílů.
* Technická podpora: Spolupracujete s technickým týmem při přenosu technologií z Číny do nové továrny. Zajišťujete správnou instalaci, nastavení a ladění zařízení a technologií.
* Zajištění kvality: Monitorujete a zajišťujete dodržování standardů jakosti ve všech fázích procesu zahájení provozu. Provádíte testování a validaci výrobních procesů a zařízení.
* Školení a rozvoj: Organizujete školení pro zaměstnance nové továrny, zajistíte, aby měli potřebné dovednosti a znalosti pro úspěšný provoz. Podporujete jejich profesní rozvoj a zapojení do kontinuálního zlepšování procesů.
* Komunikace a spolupráce: Efektivně komunikujete s vedením společnosti, interními týmy a externími dodavateli a partnery. Spolupracujete s ostatními odděleními, jako je výroba, inženýrství, prodej a logistika, za účelem dosažení společných cílů.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Kristýna Spanilá