Pracovník /ce expedice Šumperk

Volná místa Šumperk Volná místa Šumperk

Inzerát z úřadu práce (29330240753)
Plat: 23000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Langrova, Šumperk, Olomoucký
Aktualizováno před 27 dny

Společnost PEKAŘSTVÍ POD POŠTOU s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník /ce expedice.

Popis pracovní pozice

Kontakt: telefonicky od 8-15 hodin, emailem
Jedná se o práci v pekařské expedici, třídění a chystání pečiva. Směnný provoz a noční práce. ŘP - B výhodou.
Pracovní poměr na dobu určitou do 1.6. 2025 s možností prodloužení,
směna ranní - od 2,00 - 10.30 hod.,
denní 7.00 - 15.00 hod.,
práce v sobotu od 2,00 do 8,00 hod. 1 x za 2 - 3 týdny

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník ostrahy, bezpečnostní pracovník Vitošov, pouze ID

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha svěřeného objektu, pochůzková činnost
Aktualizováno před 2 měsíci

123,9 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 2 dny

112,50 Kč za hodinu

Požadujeme Spolehlivost Náplň práce Úklid prodejny dle specifikací po-so 5:30-10:30
Aktualizováno před 5 dny

120 Kč za hodinu

Pracovník/ce lisovny - mzda 25 000 Kč

Požadujeme Pracoviště Kralice na Hané. Náplň práce: - obsluha lisů - kontrola a balení výrobků - spolupráce s ostatními odděleními - manipulace s díly a obaly - úklid pracoviště Požadujeme: - manuální zručnost - dobrý zrak - práce...
Aktualizováno dnes

Skřípov a Kralice na Hané
20000 - 25000 Kč za měsíc

Policista na dopravním inspektorátu v Šumperku náborák 75.000 Kč

Požadujeme Máte zkušenosti z dopravy? Uplatněte se jako policista dopravní policie. Můžete kontrolovat nebezpečné a nedisciplinované řidiče a tím přispět k bezpečnosti na našich silnicích. Znáte zákon o silničním provozu? Budete kontrolovat jeho...

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Šumperk
34400 - 40000 Kč za měsíc

Skladový dělník

Požadujeme Zkušenosti s obsluhou VZV uživatelská znalost PC čistý trestní rejstřík flexibilita pečlivost samostatnost zodpovědnost Nabízíme Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené,...

26000 Kč za měsíc

PEKAŘSTVÍ POD POŠTOU s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Vysloužilová   606774027