Pracovník přepážky (m/ž) Vysoké Mýto

Volná místa Vysoké Mýto Volná místa Vysoké Mýto

Inzerát z úřadu práce (29331020730)
Plat: 26000 - 29000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: B. Smetany, Vysoké Mýto, Pardubický
Aktualizováno před 14 dny

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník přepážky (m/ž).

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
Ráno začínáme poradou, kde si řekneme obchodní tipy na dnešní den a otevřeme přepážky.
V průběhu dne zajišťujeme podání a vydávání zásilek (dopisy, doporučená psaní, balíčky). Prodáváme poštovní a nepoštovní zboží (známky, krabice, pohlednice, drobný prodej). Proplácíme poukázky, vydáváme důchody a nabízíme služby našich obchodních partnerů nebo státní správy. Když je potřeba, poradíme co a jak.

Nabízíme:
Stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní rekreační zařízení, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Kontakt: telefonicky po - pá, 8 - 15 hodin nebo e-mailem
Oelschlägerová Katarína, tel.: 954 351 151, e-mail: oelschlagerova.katarina@cpost.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 9 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

Ústí nad Orlicí

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny a zázemí prodejny
Aktualizováno včera

112,50 - 120 Kč za hodinu

Pracovník ostrahy s ID a OZZ, den/noc ve zkráceném úvazku na HPP

Požadujeme Dlouholetá, prosperující úklidová společnost hledá do svých invalidní důchodce a OZZ na pozici: Ostraha objektu - strážný Místo výkonu práce: MSSL Advanced Polymers - Dolní Ředice Náplň práce: ostraha objektu, kontrola...
Aktualizováno před 4 dny

TSC Cleaning, a.s.
Dolní Ředice
130 Kč za hodinu

Operátor/ka v elektrodílně | motivační mzda | nástup ihned!

Požadujeme ● Vyučení v oboru, středoškolské vzdělání s maturitou výhodou ● Manuální zručnost ● Strukturovaný životopis Nabízíme ● Mzda až 40 000 Kč ● UBYTOVÁNÍ ZDARMA ● Dobré finanční ohodnocení a zajímavé benefity ● Příspěvek za...
Aktualizováno před 3 dny

38000 - 40000 Kč za měsíc

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

Požadujeme - Manuálně šikovnou posilu, které nevadí ruční práce, lakování hotových laminátů - Iniciativního člověka, který má zájem pracovat - Zdravotně způsobilého a fyzicky zdatného člověka Nabízíme Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní...
Aktualizováno dnes

23000 - 40000 Kč za měsíc

Česká pošta, s.p.

Kontaktní osoba:
Katarína Oelschlägerová   954 351 151