Obchodník - precizní zemědělství Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa obchod a prodej Jihlava

Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Vloženo před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* zájem o oblast zemědělství, znalost procesů v zemědělském podniku
* znalosti v oblasti rostlinné výroby a precizního zemědělství
* obchodní zkušenost na obdobné pozici
* minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
* proaktivní a prozákaznický přístup, příjemné a profesionální vystupování
* řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

* zajímavé pracovní uplatnění v české firmě
* odpovídající finanční ohodnocení (fix + variabilní složka)
* služební auto i k soukromým účelům
* příspěvek na penzijní připojištění
* zaměstnanecké slevy na produkty
* stravenkový paušál

Náplň práce

* vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu
* komunikace se stávajícími klienty a cestování v rámci svěřené oblasti
* vyjednávání smluvních podmínek spolupráce
* budování dlouhodobých vztahů s partnery

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Kateřina Škulaviková    +420 721 631 130