Servisní mechanik - polygrafie Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa technika a elektrotechnika Ostrava

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na prodej a servis strojů a zařízení pro tiskárny hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní mechanik - polygrafie.

Náplň práce:
* záruční a pozáruční servisní opravy
* komunikace s klienty
* instalace tiskových strojů v týmu
* zajišťování podkladů v případě reklamací
* specifikace náhradních dílů
* vedení agendy: pracovní výkazy, podklady k fakturacím, cestovní příkazy
* práce po celé ČR a SR

Požadujeme:
* vzdělání SOŠ technického směru nebo technického - SOU
* praxe na podobné pozici výhodou
* schopnost provádět mechanické opravy strojů vč. diagnostiky poruch
* zkušenosti s opravami polygrafických strojů výhodou
* vlastní iniciativa, pozitivní přístup
* odpovědný přístup ke svěřené agendě a spolehlivost
* aktivní přístup, ochota práce i nad rámec běžné pracovní doby (přesčasy ohodnoceny)
* dynamická a technicky zdatná osobnost
* ochotu cestovat v rámci celé ČR a SR (výjimečně do zahraničí)
* komunikativní znalost cizího jazyka AJ / NJ
* ŘP B - aktivní řidič
* uživatelská znalost práce na PC – Excel, Word, Outlook
* vyhláška 50 /1978 výhodou

Nabízíme:
* dobré mzdové ohodnocení, platba přesčasů, případně odměn
* služební auto (možnost i pro soukromé použití)
* služební notebook a mobilní telefon
* penzijní připojištění
* příjemné pracovní prostředí
* zajímavou práci s možností osobního růstu a vzdělávání se
* lokalita: Morava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant