Hse&e koordinátor - technik BOZP (ž/m) Plzeňský kraj

Volná místa ochrana a ostraha Plzeňský kraj

Lokalita pracoviště: Plzeňský kraj, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zkušenosti na obdobné pozici, výhodou odborně způsobilá osoba v prevenci rizik (OZO)
* Zkušenost z výrobní společnosti
* Komunikativní znalost AJ
* Znalost příslušné legislativy
* Odolnost vůči stresu, proaktivní přístup k práci
* Spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme

* Motivační platové ohodnocení
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na dopravu do zaměstnání
* Penzijní připojištění
* Příspěvek na dovolenou
* Závodní stravování
* Firemní společenské akce
* Přátelský kolektiv a další výhody
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Staňte se strážcem bezpečnosti a péče o životní prostředí v naší společnosti ! Hledáme HSE&E koordinátora, který se postará o to, aby naše pracoviště byla nejen bezpečná, ale také ekologicky odpovědná.
* Administrativní úkony v oblasti BOZP, PO a životního prostředí
* Reporting a tvorba statistik
* Vykonává interní audity (vykonává funkci interního auditora EMS, vykonává školení v oblasti EMS)
* Koordinuje aktivity ohledně odpadového hospodářství
* Zajišťuje uplatňování předpisů a ustanovení v podmínkách společnosti v oblasti životního prostředí
* Připravuje podklady pro hlášení státním orgánům
* Koordinuje dodavatele OOPP, SBS, PZS
* Administrace záznamů o pracovních úrazech

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová