Seřizovač vstřikovacích lisů Zlín

Volná místa Zlín Volná místa strojírenství Zlín

Plat: 30000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Zlín, Zlínský
Aktualizováno před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání technického směru
praxi v oboru min. 1 rok
znalost technologie vstřikování plastů
ochotu pracovat ve 3 směnném provozu (7,5 hod. směny), víkendy volné
zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
znalost práce na PC + zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu výhodou

Nabízíme

zázemí stabilní mezinárodní společnosti
odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi
firemní benefity - prémie, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukázky
možnost odborného vzdělání a profesního růstu
nástup možný ihned

Náplň práce

montáž a demontáž vstřikovacích forem
seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL
zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců
analýza vad a jejich následné odstranění
úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy

MO agency s.r.o.

Divadelní 614/6
Brno

Kontaktní osoba:
Lucie Cyprichová   +420 739 370 050