OBCHODNĚ-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK (DPP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tomáš Chlebek hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - obchodně-administrativní pracovník (dpp). Jedná se o práci na plný nebo zkrácený úvazek, jednosměnný provoz.

A11 (DPP) 7/1/2016 ÚSO, dobrá uživatelská znalost PC, komunikativnost, bezúhonnost, ŘP sk. B výhodou; péče a podpora stávajících obchodníků, běžné administrativní činnosti; ranní směny 8-16 hod. ŽIVOTOPIS ZASLAT E-MAILEM: kontakt Zaměstnavatel následně vyzve k účasti na osobním pohovoru Pokud nebude kontaktováni do 30 dnů, nebyl jste vybrán do užšího kola. Z časových důvodů neoznamujeme. Děkujeme za pochopení.

Společnost

Tomáš Chlebek

Lokalita pracoviště

Pivovarská 2182, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš Chlebek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tomáš Chlebek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému