Pracovník/ce zákaznického kontaktního centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AMAX, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - pracovník/ce zákaznického kontaktního centra.

Pracovník zákaznického oddělení - BRNO Náplň práce: ·telefonické kontaktování klientů ·administrativa Požadujeme: - velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, příjemný hlas a vystupování, uživatelská znalost práce na PC. Nabízíme: - garantovaná minimální měsíční mzda 17 000 Kč - volná pracovní doba, denní úvazek od 4 - 8 hod - jedná se o standartní pracovní poměr na pracovní smlouvu, po půl roce na dobu neurčitou - zaměstnanecké benefity - stravenky, příspěvek na telefon, dopravu, pojištění, volno navíc... - vstupní zaškolení, průběžná odborná školení - soutěže o hodnotné ceny - možnost rychlého profesního růstu, dobré platové ohodnocení s fixní složkou mzdy - moderní pracovní prostředí v centru Brna (pitný režim, odpočinková místnost) - snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží Místo výkonu práce: centrum Brna, Orlí 17, Brno V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na náš email a do předmětu emailu napište "Zákaznické oddělení Brno". Posléze Vás budeme kontaktovat.

Společnost

AMAX, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Orlí 469, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMAX, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMAX, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému