Specialisté v oblasti personálního řízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti personálního řízení.

Plynulá znalost AJ a hindštiny slovem i písmem. Bc. vzdělání v oblasti personalistiky, zkušenost s prací v mezinárodním a multikulturním prostředím, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu, výborná orientace v oblasti odměňování zaměstnanců a tvorby systémů zaměstnaneckých výhod, tvorba rozpočtu. Min. 10 let pracovních zkušeností v oblasti řízení lidských zdrojů, z toho alespoň 6 let v oblasti poskytování sdílených služeb a business process outsourcingu.

Společnost

Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o.

Lokalita pracoviště

Holandská 872, 639 00 Brno 39 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému