Telefonní operátor/ka na PCO dispečinku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DOSON spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - telefonní operátor/ka na pco dispečinku.

Osvědčení rekvalifikace strážný- případně zajistíme, přednostně pro osoby ČID, PID, denní a noční směny, zkrácený úvazek základní znalost na PC čistý rejstřík trestů, praxe v oboru vítána, komunikativnost, poctivost, samostatnost, flexibilita, stabilita, zodpovědnost, pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem. . Životopisy zasílejte na výše uvedený email nebo volejte kontaktní osobu.

Společnost

DOSON spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Šmilovského 1122, 570 01 Litomyšl (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DOSON spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DOSON spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému