Obsluha horizontky WD 160 - klasický stroj

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Strojírny Cheb, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - obsluha horizontky wd 160 - klasický stroj.

Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h. Požadujeme: vyučení v oboru, orientace v technické dokumentaci, praxe 4-5let na vodorovné vyvrtávačce WD 160, vysoké požadavky na přesnost a preciznost. Nabízíme: 5 týdnů dovolené svoz firemními automobily příspěvek na dětské tábory a letní dovolené

Společnost

Strojírny Cheb, a.s.

Lokalita pracoviště

Podhradská 446, 350 02 Cheb 2 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Strojírny Cheb, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Strojírny Cheb, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému