ŘIDIČ-KA - ROZVOZ PIZZY (DPP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vendula Ambrozková hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidič-ka - rozvoz pizzy (dpp). Jedná se o práci na zkrácený úvazek, dvousměnný provoz.

A16 (DPP) 4/1/2016 ŘP sk. B, dobrá pracovní morálka, zájem o uvedený druh činnosti Kontakt - e-mailem: kontakt nebo na provozovně

Společnost

Vendula Ambrozková

Lokalita pracoviště

náměstí Svobody 29, 738 01 Frýdek-Místek 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 4 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na částečný úvazek , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vendula Ambrozková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vendula Ambrozková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému