Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEGA TRUCKING BOHEMIA spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů - řidiči mezinárodní kamionové dopravy.

Požadujeme: " řidičský průkaz skupiny C+E, profesní způsobilost C+E (možnost úhrady získání řidičského oprávnění se závazkem setrvání v pracovním poměru) " praxe na nákladním vozidle o celkové hmotnosti vyšší než 3,5 t výhodou (možnost zaškolení ve dvoučlenných posádkách) " bezúhonnost " výpis z evidenční karty řidiče " karta k digitálnímu tachografu " dopravně psychologické vyšetření Nabízíme: " odpovídající mzdové ohodnocení: - průměrný celkový čistý měsíční příjem při nástupu 41.000 Kč (nástupní hrubá mzda 15.000 Kč měsíčně + příplatky za práci přesčas, noční práci a práci v sobotu a neděli + zahraniční stravné 45 EUR na den) - záloha na pracovní cestu ve výši 18.000 Kč, 250 EUR a 100 GBP poskytnuta před jejím započetím, pravidelné vyúčtování (i bezhotovostní) po turnuse - dodržování termínu výplaty mzdy " pravidelnou turnusovou práci v NL: - odjezd z České Lípy v pátek v 09:00, základní délka turnusu 3 týdny s možností prodloužení na 5 týdnů, následovaná čerpáním odpovídajícího náhradního volna " 4 týdny dovolené " příznivé pracovní podmínky: - doprava zájezdovým autobusem na místo střídání - řidičské zázemí (vybavené portokabiny) ve Venlo, Zeebrugge, Genk - poskytnuté pracovní oděvy a osobní ochranné pracovní prostředky " zázemí mezinárodní společnosti: - technický servis vozidel zajištěn po celé Evropě - věkový průměr vozidel 2 roky (značky Scania, Volvo, Mercedes, Renault) - dispečink 24/7, spojení pomocí komunikační jednotky on-line - služební mobil na vozidle " příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění ve výši 8.000 Kč ročně " cestovní pojištění Pracovní úvazek - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou Nástup ihned nebo dohodou. Případní zájemci kontaktujte: Mega Trucking Bohemia spol. s r.o. Děčínská 1762 470 01 Česká Lípa Personální oddělení - Kateřina Zourková: telefonicky na tel. kontakt, kontaktnebo e-mailem na kontakt nebo Technické oddělení - Miroslav Josl: telefonicky na tel. kontakt, kontaktnebo e-mailem na kontakt

Lokalita pracoviště

Děčínská 1762, 470 01 Česká Lípa 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič tahače v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči tahačů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEGA TRUCKING BOHEMIA spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEGA TRUCKING BOHEMIA spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému