Telefonista/telefonistka kancelářský

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AMAX, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - telefonista/telefonistka kancelářský.

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ- Volná pracovní doba Náplň práce: telefonické kontaktování klientů, prezentace služeb, administrativa Požadujeme: komunikační a prezentační dovednosti, příjemný hlas a vystupování, uživatelská znalost práce na PC Nabízíme: - garantovaná minimální měsíční mzda 17 000 Kč - volná pracovná doba, denní úvazek 4-8 hod, - pracovní smlouvu, - zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na telefon, příspěvek na dopravu, pojištění, volno navíc…) - po půl roce smlouva na dobu neurčitou - vstupní a průběžná odborná školení zdarma, výborné platové ohodnocení s fixní složkou mzdy, - zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, která je na trhu čtrnáctým rokem, - možnost rychlého profesního růstu, - moderní pracovní prostředí v centru Hodonína (pitný režim, odpočinková místnost), - snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží. Místo výkonu práce: centrum HODONÍNA, Národní třída 18a

Společnost

AMAX, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Národní třída 3923, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMAX, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMAX, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému