Obchodní zástupce - hutní materiály

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROMET GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce - hutní materiály.

Hledáme vhodného/nou kandidáta/tku na pracovní pozici Obchodní zástupce/zástupkyně pro prodej komodit pro hutní a slévárenský průmysl Náplň práce: nákup barevných kovů – šrot, vedení evidence dodavatelů, výběr dodavatelů dle zadaných kritérií, akviziční činnost, vedení poptávkových jednání s dodavateli, příprava a uzavírání kontraktů s dodavateli, komunikace s obchodním oddělením, kontrola dodržování smluvních podmínek při dodávkách, zpracování a vyřízení reklamačních řízení. Požadujeme: VŠ/SŠ (strojírenství, hutnictví), praxe v oboru podmínkou, znalost cizích jazyků AJ/NJ, další jazyk výhodou (IT, RJ, PL) řidičský průkaz sk. B., ochotu cestovat (2-3 dny v týdnu na SC). V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kontakt DO PŘEDMĚTU E-MAILU PROSÍM UVEĎTE "OBCHODNÍK". Na základě předloženého životopisu budou vybraní zájemci/kyně pozváni k ústnímu pohovoru.

Společnost

PROMET GROUP a.s.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROMET GROUP a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROMET GROUP a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému