obchodník / manažer v ekonomické oblasti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Hana Brejchová hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté pro styk s veřejností - obchodník / manažer v ekonomické oblasti.

Společnost Mgr. Hana Brejchová - filosofie života, vzdělávání, tvorba pasivních příjmů hledá vhodného kandidáta na pozici manažer se zodpovědností za vedení týmu, poskytování kompletního servisu pro stávající i nové obchodní partnery, tvorbou nových obchodních příležitostí a budování dobrého jména společnosti. Požadujeme: - SŠ/VŠ (nejlépe ekonomického směru) - Rozvinuté prezentační a komunikační dovednosti - Samostatnost, zodpovědnost a profesionální přístup - ŘP "B" výhodou Očekáváme: - Schopnost rychle se učit novým věcem - Orientace na výsledek - Týmový hráč - Vhodné i pro ambiciózní začátečníky a lidi, kteří mají chuť něčeho v životě dosáhnout Nabízíme: - Informační zázemí nadnárodní společnosti - Ohodnocení odpovídající náročnosti pozice - Kariérní růst - Bezplatný vzdělávací systém - Flexibilní pracovní dobu - Podpora nadřízeného samozřejmostí Nástup dohodou. Výběrové řízení probíhá ve dvou kolech v Plzni. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete prosím na: kontakt

Společnost

Mgr. Hana Brejchová

Lokalita pracoviště

Jagellonská 494, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Hana Brejchová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Hana Brejchová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému