lakýrník kovů - práškové lakování, lakování na mokro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vaněk Jiří, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - lakýrník kovů - práškové lakování, lakování na mokro.

Pracoviště: Ostrava Žádosti o místo a životopisy posílat emailem případně kontaktujte firmu telefonicky. Nástup IHNED! Strojírenská firma zabývající se především zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme lakýrníky kovů. Požadavky: ZŠ, SŠ, praxe min. 1 rok s práškovým lakováním nebo s lakováním na mokro, natíráním, tmelením, stříkáním a úpravou různých výrobků. Ochota pracovat na tři směny. Dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem. Popis činnosti: posouzení stavu povrchu, čištění a odmašťování ploch, opalování starých nátěrů. Povrchová úprava máčením, stříkáním a natíráním základní barvou, nanášení práškových hmot. Míchání a ředění barev i při opravách. Natírání velkých součástek základní a vrchní barvou. Pokrývání povrchů výrobků nátěrovými hmotami stříkáním. Obsluha ruční lakovací stanice. Provádění měření tloušťky barvy. Provádění čištění nanášecího zařízení. Vícenásobné tmelení a broušení tvarově náročných, členitých a rozměrných ploch. Dílenská příprava podkladů pod nátěry. Provádění konečné montáže vybraných nalakovaných produktů. Mzda: 80Kč - 110 Kč/1 hod.

Společnost

Vaněk Jiří, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Výstavní 2937, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

30.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vaněk Jiří, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vaněk Jiří, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému