Finanční a bankovní koncipient/ka - manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Michaela Šabo hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci financování a úvěrování - finanční a bankovní koncipient/ka - manažer/ka.

Nástup dohodou, na dobu neurčitou. Vzdělání vyučení s maturitou nebo ÚSO s maturitou. Bankovní a finanční pobočka Partners marketu v Šumperku hledá uchazeče s těmito předpoklady:chuť na sobě pracovat a vzdělávat se, komunikativnost, zaujetí pro práci s lidmi, pracovitost a aktivní osobnost, zodpovědnou, pozitivní a samostatná osobnost, základní znalost práce na PC, ŘP B výhodou. Vzdělání a praxe v oblasti financí a bankovnictví výhodou. Na co se u nás můžete těšit? - férové prostředí - 100% osobnostní růst - stálé vzdělávání v oboru - motivační ohodnocení založeno na fixní a variabilní složce Min. fixní mzda 12.000,- 22.000,-hrubá + osobní ohodnocení. Možnost podílet se na dalších projektech a kampaních - Den finanční gramotnosti… Zázemí renomované společnosti. Vhodné i pro absolventa. Kontakt: V případě zájmu volejte na číslo kontakta zašlete životopis na email kontakt.

Společnost

Michaela Šabo

Lokalita pracoviště

Dr. E. Beneše 1831, 787 01 Šumperk 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Odborný ekonom v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci financování a úvěrování

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Michaela Šabo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Michaela Šabo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému