Bezpečnostní pracovník pro Prahu

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 13 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Hledáme Bezpečnostního pracovníka pro Prahu.

Bezpečnostní pracovník pro oblast Praha

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 1500 KČ  AKCE KAMARÁD 1000 KČ  STRAVENKY 500 KČ

Náplň práce:

·         zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob

·         dodržování daných bezpečnostních předpisů

·         spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

·         práce na CCTV

Požadujeme:

·         min. 18 let

·         dobrou fyzickou zdatnost

·         trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)

·         schopnost jak samostatné, tak týmové práce

·         zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu

·         dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování)

·         praxe v oblasti security - výhodou

·         certifikát strážného - zajistíme

Nabízíme:

·         práci ve stabilní společnosti

·         odpovídající platové ohodnocení od 80 Kč čistého/hod.

·         možnost profesního i platového růstu

·         mladý pracovní kolektiv

·         nástup od ihned

Do životopisu nezapomeňte uvést telefonní kontakt, mailovou adresu spolu s fotkou.

Společnost

Bohemia Marten Security s. r. o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Slavojova 579/9, 12800 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bezpečnost a ochrana majetku a osob
Profese: Odborný bezpečnostní pracovník v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Odborný bezpečnostní pracovník, Detektiv, Strážný

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravu

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Marten Security s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Marten Security s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému