Radiologický asistent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemocnice Šumperk a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Radiologičtí asistenti - radiologický asistent/ka.

Náplň práce: poskytování specifických činností v souvislosti s radiologickými výkony. Požadujeme: - Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění. - Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, případně specializovaná způsobilost předností. - Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování. - Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost. Nabízíme: - Náborový příspěvek. - Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti. - Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice). Platové podmínky: - Tarifní zařazení (nástupní mzda od 20.000,-Kč, + směnný příplatek, po adaptačním procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení). Benefity: - Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc). Termín nástupu: ihned (případně dle dohody) Kontakt: Bc. Monika Žaitliková, hlavní sestra, kontakt, tel: kontakt.

Lokalita pracoviště

Nerudova 640, 787 01 Šumperk 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Radiologický asistent v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Radiologičtí asistenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Šumperk a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Šumperk a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému