Lektoři jazyka anglického

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - lektoři jazyka anglického.

Požadavky: absolvent bakalářského studia (minimálně), aktivní znalost anglického jazyka - rodilý mluvčí nebo uchazeč se znalostí anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího Kontakt: Gürsoy Ahmet Hamdi, tel.: kontakt, Út a Pá od 10.00 do 12.00 hod, kontakt

Společnost

MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Frýdlantská 1350, 182 00 Praha 82 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému