Pomocný automechanik/čka na autovrakovišti - Kopřivnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost METAL FAKTOR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - pomocný automechanik/čka na autovrakovišti - kopřivnice.

Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Nevolat! Vybrané zájemce/kyně oslovíme a pozveme k výběrovému řízení. Do provozovny autovrakoviště v Kopřivnici hledáme pracovníka/ci na demontáž automobilů. Náplň práce: Třídění dílů, příprava pro expedici, svozy autovraků. Minimální praxe v oboru nutná. ŘP sk. B (C výhodou, není podmínkou), flexibilita, samostatnost. Čistý trestní rejstřík. Uvedená mzda je orientační – mzda je složena ze základu + výkonnostního ohodnocení.

Společnost

METAL FAKTOR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 228, 742 21 Kopřivnice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti METAL FAKTOR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost METAL FAKTOR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému