VEDOUCÍ EXPEDICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hasl-nerez speciál s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci - vedoucí expedice. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A11 7/1/2016 Náplň práce: - evidence a navádění přijatých objednávek do systému Money S3, - vystavování dodacích listů, - realizace hotovostních prodejů, - plánování nákladky, úzká spolupráce s pracovníky skladu, - plánování rozvozů, - součinnost s ekonomickým oddělením, Požadujeme: - praxe na obdobné pozici výhodou (expedice, skl. hospod, apod.), - odolnost vůči stresům, orientační smysl, při plánování rozvozů, - znalost práce na PC,(Word,Excel), - pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, - řidičské oprávnění sk. "B", - aktuální výpis z trestního rejstříku kontakt - viz výše

Společnost

Hasl-nerez speciál s.r.o.

Lokalita pracoviště

Příborská 2149, 738 01 Frýdek-Místek 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní skladníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hasl-nerez speciál s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hasl-nerez speciál s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému