asistentka/asistent

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAVERICKS MEDIA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - asistentka/asistent.

Pracoviště: Ostrava Kontakt: mailem, životopis zasílejte s fotografií. Nechodit osobně. Nevolat. Požadujeme - tah na branku, obchodní duch, vysoké pracovní nasazení - dobré komunikační a prezentační dovednosti, smysl pro obchod - odolnost proti stresu - trestní bezúhonnost - uživatelskou znalost práce na PC - příjemné vystupování, reprezentativní vzhled - upřednostnění dlouhodobého pracovního vztahu Nabízíme - práci na plný úvazek v prestižním oboru - pracovní doba od 8:00 h. do 16:30 h - školení a vzdělávání v rámci pracovní doby - získání nových komunikačních a prodejních dovedností - zajímavé platové podmínky - fix + provize (nadstandardní ohodnocení) - příjemné pracoviště v Ostravě - Centru hned vedle ulice Stodolní - nástup možný ihned - příjemné pracovní prostředí - přestávka na oběd 45 minut - soboty a neděle volno Náplň práce - Péče a servis pro nové a stávající zákazníky - Zpracovávání a předkládání nabídek klientům - Zajištění realizace zakázek - Reprezentativní vystupování při telefonickém jednání s klienty podnikatelských společností - Komplementace smluv a administrativní práce

Společnost

MAVERICKS MEDIA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Janáčkova 1020, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAVERICKS MEDIA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAVERICKS MEDIA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému