Technik realizace projektů - projektový manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kadlec - elektronika, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici elektronici - technik realizace projektů - projektový manažer.

Zaměření pozice: -řízení a realizace nových zákaznických projektů -technická podpora obchodu -aktivní účast při technickém řešení výrobků -komunikace se zákazníky a všemi odd.ve firmě -posuzování výrobků dle technických norem Požadujeme: -SŠ/VŠ elektro, popř. jiné technické -AJ- komunikativní úroveň vítána -ŘP skup.B- aktivní řidič -znalost AutoCadu výhodou Předpoklady: -velmi dobré komunikační a organizační schopnosti -vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti -zkušenost s vedením i menších projektů výhodou Nabízíme: -rozmanitou a kreativní práci -zázemí stabilní soukromé firmy s dominantním postavením na trhu a portfoliem vlastních výrobků -firemní kurzy AJ -stravenky -dodatečná dovolená Nástup: ihned nebo dohodou Více na kontakt

Lokalita pracoviště

Hviezdoslavova 1335, 627 00 Brno 27, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní technici elektronici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kadlec - elektronika, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kadlec - elektronika, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému