Technik/čka realizace a servisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RSBP spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - technik/čka realizace a servisu.

RSBP spol. s r.o., Ostrava - Radvanice, příjme pracovníka/ci na pozici TECHNIK(-ČKA) REALIZACE A SERVISU Náplň práce - montáž nových zařízení a jejich revize - koordinace realizace zakázek Místo výkonu práce: ČR, státy EU (Polsko, Slovensko, Ukrajina, Itálie, Španělsko) Nabízíme - zázemí prosperující společnosti - práci na tuzemských i zahraničních projektech - odpovídající platové ohodnocení - zvyšování kvalifikace Požadujeme - požadovaná praxe 3 roky - SŠ/vyučen v oboru elektro - osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., minim. § 6 - znalosti v oblasti EPS, MAR - znalost angličtiny NUTNÁ - znalost polštiny výhodou - uživatelská znalost PC - ŘP skupiny B - aktivní řidič Doba určitá, od nástupu 1 rok, po roce doba neurčitá. Nástup možný ihned. Zájemce(-kyně) prosíme o zaslání životopisu na adresu kontakt Do kolonky "Předmět" napište Technik(-čka) realizace a servisu.

Společnost

RSBP spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Pikartská 1337, 716 00 Ostrava 16 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RSBP spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RSBP spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému