Ortoptistka/ortoptista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní nemocnice Příbram, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti oční optiky a optometrie - ortoptistka/ortoptista.

Pozice: ortoptistka/ortoptista Místo vhodné i pro absolventy. Požadujeme: - platné osvědčení MZ ČR k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru ortoptista - zravotní způsobilost - bezúhonnost - osobnostní předpoklady Nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci s dětmi přímo v ambulanci očního oddělení ON Příbram a v mateřské škole se zaměřením na oční vady - motivující mzdové podmínky - náborový příspěvek - zaměstnanecké benefity (řádná dovolená na zotavenou 25 dní, úhrada jednoho dne náhlé indispozice za rok, závodní stravování + příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání, přednostní péče v rámci ONP, a.s., slevy na vybrané rehabilitační služby a zdravotnické výkony, cvičení pod vedením fyzioterapeutky zdarma a další) - možnost ubytování Více viz kontakt. Nástup: ihned. Mzda: od 20 000,- Kč - 22 600,- Kč Zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy. Kontakt:Kučerová Květuše, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jitka Procházková, tel. kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Gen. R. Tesaříka 80, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní nemocnice Příbram, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní nemocnice Příbram, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému