Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DHL Information Services (Europe) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců).

VŚ vzdělání, znalsot indického a anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího, velmi dobrá znalost angličtiny v oblasti IT (slovem i písmem). Odborná znalost v oblasti telekomunikací a souvisejících počítačových technolohií a praktické zkušenosti ze zahraničí i ČR. Profesní zkušenosti a odborné vědomosti v oblasti IT systémů zahrnujícíc znalost Avaya technologií na velmi pokročilé= úrovni a zkušenost se zaškolováním v této oblasti. Znalost programů Java, Javascript, Visual Foxpro, VB Script, ASP a databází Oracle, Sybase, MS SQL, Postgre SQL.

Lokalita pracoviště

V parku 2308, 148 00 Praha 414 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DHL Information Services (Europe) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DHL Information Services (Europe) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému