KUCHAŘ/KA - práce na DPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UTKÁNÍ spol. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka - práce na dpp.

Kontakt: POUZE životopis e-mailem: kontakt Hledáme kuchaře na 3 dny v týdnu. Pracovní doba: ČT, PÁ, SO. Práce na DPP. Požadujeme: Vyučení a praxe v oboru, zkušenost s minutkovou kuchyní a grilem. Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost. Dodržování hygienických předpisů. Zájem o gastronomii. Nástup ihned.

Společnost

UTKÁNÍ spol. s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dlouhá 223, 360 17 Karlovy Vary 17, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UTKÁNÍ spol. s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UTKÁNÍ spol. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému