operátor montážní linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - operátor montážní linky.

Charakter práce: Jedná se o manuální práci na poloautomatických montážních linkách s důrazem na přesnost a kvalitu. Požadavky: Smysl pro týmovou spolupráci Manuální zručnost Smysl pro disciplínu a dodržování pořádku Pečlivost, trpělivost Smysl pro dodržování pracovních postupů Práce i v třísměnném provozu Nabízíme: Náborový příspěvek Dostatečný čas na zapracování pod vedením zkušených školitelů Příjemné a čisté pracovní prostředí 13. plat Dobré finanční ohodnocení + bonusy Příspěvek na dopravu Příspěvek na stravování a další zaměstnanecké výhody do 25 km doprava zajištěna (z odpolední a noční směny, na noční směnu) V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail: kontakt nebo na adresu: Mitsubishi Electric Automotive Czech s.r.o. Politických vězňů 1564, 274 01 Slaný

Lokalita pracoviště

Politických vězňů 1564, 274 01 Slaný 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

24.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému