provozní zaměstnanec - obsluha čerpací stanice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CCoil, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - provozní zaměstnanec - obsluha čerpací stanice.

Obchodní společnost CCoil, s.r.o. nabízí volné pracovní místo. Pozice: " provozní zaměstnanec (zaměstnankyně) obsluhy čerpací stanice Pracovní náplň: " prodej zboží sortimentu čerpací stanice " komunikace s dodavateli " obsluha tankovacího zařízení PHM " obsluha zařízení LPG " práce s finanční hotovostí " práce s PC " znalost pokladního systému " úklidové práce na provozovně Místo výkonu práce: " čerpací stanice CCOIL Moravská Třebová, Ulice Dvorní Pracovní úvazek: " DPP, po zapracování hlavní pracovní poměr " dvousměnný provoz " víkendové směny Mzdové podmínky: " mzda odvislá od počtu odpracovaných hodin v příslušném kalendářním měsíci + zaměstnanecké benefity podle výsledků hospodaření firmy " nástupní tarif 65,- Kč/hod. Dovolená: " v souladu se zákoníkem práce. Nástup možný ihned. POŽADAVKY: " ukončené střední vzdělání /přednost USO s maturitou/ " praxe v oboru vítána " bezúhonnost " čistý trestní rejstřík " bez exekucí (insolvencí) " odpovídající zdravotní stav (doloženo lékařským potvrzením) " komunikativnost " ochota učit se novým věcem " loajalita k firmě; schopnost práce v malém kolektivu " spolehlivost a pečlivost " reference z předchozího zaměstnání výhodou Bližší informace poskytne zájemcům vedoucí obsluhy čerpací stanice CCOIL Bc. Markéta Pohlová, tel: kontakt. Nabídky se svým strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte prosím výhradně v elektronické podobě na adresu: kontakt.

Společnost

CCoil, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dvorní 1603, 571 01 Moravská Třebová 1 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Čerpadlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CCoil, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CCoil, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému