Dělník farmaceutické a zdravotní výroby (obsluha strojů a zařízení)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Randstad s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení pro farmaceutickou výrobu - dělník farmaceutické a zdravotní výroby (obsluha strojů a zařízení).

Místo výkonu práce: Randstad s.r.o. Chvalkovice, Česká Skalice, Jaroměř Kontaktní osoba: Kopsová Lenka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Přijmeme pracovníky do výroby, obsluha linek, balení zboží. Nutná manuální zručnost. 3 směnný provoz

Společnost

Randstad s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Randstad s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Randstad s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému