Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Korýtko, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti sociální práce - pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče.

Místo výkou práce: Petruškova 2936/6, 700 30 Ostrava Nástup: ihned Výběrové řízení bude dvoukolové. První kolo – selekce zaslaných životopisů, druhé kolo proběhne formou osobního pohovoru s vybranými uchazečů. Přihlášku formou životopisu zasílejte na emailovou adresu pí Jarmily Hudcové- náborového pracovníka Domova Korýtko. Emailová adresa: kontakt Tel. Kontakt: kontakt Posláním Domova Korýtko je poskytnout pobytovou službu seniorům, kteří se o sebe nemohou vzhledem k věku sami postarat a nemají nikoho, kdo by jim zajistil péči v domácím prostředí. Náplň práce: - poskytuje zvlášť obtížnou a namáhavou komplexní obslužnou péči o uživatele služby; - poskytuje pomoc při osobní hygieně a oblékání, podporuje soběstačnost; - poskytuje pomoc při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojuje psychosociální potřeby; - podílí se na realizaci základních výchovných úkonů ve vztahu k uživateli služby; - dbá na dodržování hygienicko-epidemiologického režimu v souladu se zvláštními předpisy; - pod metodickým vedením sociálního pracovníka provádí individuální plánování a vyhodnocování služby, podílí se na volnočasových aktivitách uživatelů služeb; - naplňuje standardy kvality sociálních služeb; - prezentuje námi nabízené služby veřejnosti; Požadujeme: - základní vzdělání nebo střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu PSS; - respekt k hodnotám zřizovatele a schopnost naplňovat poslání Domova Korýtko; - trestní bezúhonnost, empatii, samostatnost; - komunikační dovednosti v práci s uživatelem služby, jeho rodinnými příslušníky a spolupracovníky; - znalosti standardů kvality sociálních služeb; - znalosti psychologie v oblasti gerontologie s důrazem na pochopení změn provázející stáří; - umění učit se novým pracovním postupům, přizpůsobivost; - odborná příprava v oblasti péče o uživatele služby z pohledu zajištění základních potřeb; - zodpovědnost a spolehlivost při plnění pracovních úkolů; Nabízíme: - zajímavou a smysluplnou práci; - možnost dalšího prohlubování vzdělání; - práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení na dobu neurčitou; - nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu; - prostor pro vlastní nápady a iniciativu; - benefity – 5 týdnů dovolené, dodatkovou dovolenou – 1 týden, závodní stravování (oběd v ceně 19,- Kč), čerpání z fondu FKSP (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce,…) Nabízený plat: podle počtu let započitatelné praxe. Platové rozpětí od 10 000,- 13 750,- Kč (IV. PT) a 11 350,- 14 850,- Kč (V. PT). Po zkušební době možnost získat osobní ohodnocení. Možnost až 4x ročně získat mimořádnou odměnu;

Společnost

Domov Korýtko, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Petruškova 2936, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 14 850 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Korýtko, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Korýtko, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému