Pracovník správy aktivních složek (AFS Worker)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Iron Mountain Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - pracovník správy aktivních složek (afs worker).

Pracovní doba /směnnost/:7.00 - 18.00 posunuté směny Mzda: 17000 - 20 000Kč brutto (dle zkušeností) + prémie + benefity Vzdělání: SŠ Nástup: ihned nebo dohodou Požadavky: organizační a komunikační schopnosti, znalost práce na PC v prostředí MS Office, trestní bezúhonnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, příjemné vystupování, fyzická zdatnost, zkušenost z podobné pozice výhodou. Náplň práce: - Práce s evidenčním systémem, kde bude ovládat operace s položkami, - Chápe, zpracovává a umí interpretovat související výstupy z evidenčního systému, aktivně hledá a řeší chyby v systému i mimo něj. - Připravuje podklady pro bezchybnou evidenci přijatých dokumentů v rámci procesů společnosti. - Pečlivě a správně eviduje, třídí, umísťuje či přemísťuje položky zákazníků. - Přesně zakládá a vyhledává položky dle uvedených lokací a za dodržení postupů společnosti. - Vyhledává položky na základě požadavku zákazníka a předává je k dalšímu zpracování. - Připravuje materiál k transportu dle objednávek zákazníků. - Eviduje pohyb položek do hlavních či pomocných evidencí nutných pro jejich bezpečné zpracování a evidenci. - Je schopen identifikovat, zpracovat, třídit a obnovit čárové kódy položek. Nabízíme: - pravidelný a spolehlivý výdělek - 5 týdnů dovolené - po zapracování stravenky a příspěvek na životní/penzijní připojištění - pitný režim na pracovišti - vstřícný a přátelský kolektiv - rozmanitost - výborná dopravní dostupnost MHD z Prahy, Kladna a okolí

Společnost

Iron Mountain Česká republika s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zahradní 105, 252 61 Jeneč (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Iron Mountain Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Iron Mountain Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému