Vedoucí projektant/ka - vodní stavby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sweco Hydroprojekt a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti inženýrských děl - vedoucí projektant/ka - vodní stavby.

místo výkonu práce: Minská č.p. 897/18a Žabovřesky, kontakt: tel.: kontakt, , e-mail: kontakt POŽADUJEME: - VŠ vzdělání v úrovni min. Mgr. (stavební zaměření - směr vodní stavby), - SW gramotnost - min. AutoCAD, HEC RAS a další, - praxe min. 5 let v projektování ve vodním hospodářství, - znalost AJ, - autorizace v oboru výhodou, - spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost, - schopnost řízení projektu a týmu, - komunikační dovednosti, - ochotu dále se vzdělávat NÁPLŇ PRÁCE: Samostatné zpracování projektové dokumentace na základě technologických a stavebních podkladů, zpracování technických zpráv, vypracování projektu, samostatné projednání návrhů s objednatelem a dotčenými orgány a organizacemi. NABÍZÍME: - pozici vedoucího projektanta, - možnost dalšího profesního rozvoje, - možnost jazykového vzdělávání, - pružnou pracovní dobu. NÁSTUP: ihned Ref.číslo: 200/4

Společnost

Sweco Hydroprojekt a.s.

Lokalita pracoviště

Minská 897, 616 00 Brno 16, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Inženýři projektanti inženýrských děl

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 34 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sweco Hydroprojekt a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sweco Hydroprojekt a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému