Projektový manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti techniky - projektový manažer.

PROJEKTOVÝ MANAŽER Vašimi úkoly bude: Kompletní zajištění projektu po technické stránce, koordinace Informování výroby a výrobní lokace o aktuálním stavu projektu Kontrola souvisejících aktivit (spolupráce s dalšími odděleními) Dodržení časového plánu projektu, spolupráce se zahraničím Zodpovědnost za uvolnění zařízení a procesů Požadujeme: VŠ/SŠ technického směru Pokročilá znalost AJ (denodenní komunikace se zahraničím) Zkušenosti s vedením projektů Pokročilá znalost PC Znalost norem automobilového průmyslu Orientace v konstrukční a technické dokumentaci Výborné komunikační dovednosti Nabízíme: Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu Zajímavou práci v nadnárodní společnosti Rozvoj, stabilitu a jistotu Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi Motivující systém odměňování a benefitů Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí

Lokalita pracoviště

Volanovská 518, 541 01 Trutnov 1 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 46 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Continental Automotive Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému