Dělník výrobní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Window Holding a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - dělník výrobní.

POŽADUJEME: o Výuční list výhodou o Technické myšlení o Schopnost pracovat v týmu o Manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost o Praxe v oboru výhodou NABÍZÍME: o Zaměstnání ve stabilní společnosti o Hlavní pracovní poměr o Dobré finanční ohodnocení o 5 týdnů dovolené o Příspěvek na stravování v závodní jídelně Kontaktní osoba pan Kukla Jaroslav, č.tel. kontakt Adresa pro osobní jednání: Sklářská 48, Husinec

Společnost

Window Holding a.s.

Lokalita pracoviště

Sklářská 48, 383 01 Prachatice (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Window Holding a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Window Holding a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému