Řidič/ka nákladního automobilu a elektrikář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič/ka nákladního automobilu a elektrikář/ka.

Požadujeme: vyučení v oboru elektro, platná vyhláška 50/78 § 5, platnou režijní zkoušku A ( el. spotřebiče), ŘP sk. C, platný profesní průkaz, jeřábnický a vazačský průkaz. Nabízíme stravenky á 80 Kč, 25 dnů dovolené, po uplynutí zkušební doby možnost přiznání osobního hodnocení aj. Životopisy zasílejte na email: kontakt Bližší informace k pracovnímu místu podá p. Klaput tel. kontaktv době od 8 do 14 hod.

Lokalita pracoviště

Teslova 873, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému