Lékař se specializací v oboru pediatrie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fakultní nemocnice Brno hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v pediatrii - lékař se specializací v oboru pediatrie.

Fakultní nemocnice Brno, Ortopedická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme lékaře/lékařku na zkrácený úvazek (16 hodin týdně – 0,400 úvazek) Požadavky: * ukončené VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství * specializovaná způsobilost v oboru dětské lékařství * vhodná praxe na JIP * morální a občanská bezúhonnost Nabízíme: * práci na specializovaném pracovišti a v příjemném kolektivu * možnost dalšího profesního růstu * zaměstnanecké výhody Nástup: ihned nebo dohodou Kontakt: Životopisy zasílejte na adresu zástupce přednosty Ortopedické kliniky pro LPP MUDr. Petra Vališe, e-mail: Valis.petr(zavinac)fnbrno.cz a Sekretariát kliniky Bc. Zárubová, e-mail: Zarubova.martina(zavinac)fnbrno.cz

Lokalita pracoviště

Jihlavská 340, 625 00 Brno 25 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pediatr v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři v pediatrii

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 740 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fakultní nemocnice Brno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fakultní nemocnice Brno o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému