Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HEWLETT-PACKARD s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií.

Místo výkonu práce: PRAHA, sídlo firmy: Vyskočilova č.p. 1410/1 Michle, Praha 4 Rozšíření působnosti HP a kontrola příslušných účtů v rámci SMB teritoria, řízení prodeje prostřednictvím identifikace příležitosti v rámci zákaznických účtů, využívání prodejních technik k dosažení kvót a získání účtů. Úzká spolupráce s telemarketing a inside sales odděleními. Údržování čtvrtletního kontaktu s účty. Poskytování podkladů k potenciálním účtům. Mapování partnerů v rámci jejich teritoria. Požadujeme znalost anglického jazyka a arabského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Znalost dalšího jazyka výhodou.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 45 000 - 55 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HEWLETT-PACKARD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HEWLETT-PACKARD s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému