zámečník/ce - montážní dělník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LOP realizace, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební zámečníci - zámečník/ce - montážní dělník/ce.

Náplň práce: - Montáže hliníkových či ocelových prosklených konstrukcí - Montáže provětrávaných skládaných plášťů budov - Montážní práce na významných objektech v ČR a na Slovensku - Provádění montážních prací dle technické dokumentace - Organizace práce a spolupráce v týmu na svěřeném úkolu Požadujeme: - min. vyučen v oboru zámečník nebo podobném - manuální zručnost - znalost a orientaci v technické dokumentaci - přesnost a pečlivost - psychologická odolnost pro práce ve výškách - dobrou fyzickou kondici a odolnost vůči stresu - ochotu cestovat - nutná časová flexibilita - výhodou : praxe s montáží prosklených AL a OK - výhodou : ŘP. sk. B - výhodou : svářečský průkaz, vazačský průkaz, průkaz pro práce ve výškách (není podmínkou) Zaměstnanecké výhody: stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/ příspěvek na ubytování, školení, vzdělávací kurzy Pracoviště: celá ČR, SK Na hlavní pracovní poměr, OSVČ nebo dohodou o provedení práce. Podmínky dle vzájemné dohody na osobním jednání. První kontakt e-mailem na: kontakt, kontakt; tel.:kontakt

Společnost

LOP realizace, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pavlovova 1169, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zámečník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Stavební zámečníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

10.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LOP realizace, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LOP realizace, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému