řidiči trolejbusu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči trolejbusů - řidiči trolejbusu.

Požadujeme: " ŘO skupiny D + platnou profesní způsobilost " ukončené základní vzdělání " rejstřík trestů bez záznamu " výpis z karty řidiče (bez záznamu o řízení pod vlivem alkoholu) " velmi dobrý zdravotní stav Nabízíme: " mzdové rozpětí 25.500 - 26.500,- Kč " jízdní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky " příspěvek na stravování " 5 týdnů dovolené " stejnokrojové vybavení " příspěvek k penzijnímu připojištění po 2 letech měsíčně ve výši 1000,- Kč " rehabilitační pobyty v lázeňských zařízeních po 15 letech nepřetržitého zaměstnání " v letních měsících v rámci pitného režimu poskytování izotonických šumivých tablet " odměny za jízdy bez nehod " další příspěvky ze sociálního fondu V případě nesplnění kvalifikace (profesní průkaz) je možnost využítí nabídky rekvalifikace prostřednictvím Úřadu práce. V případě Vašeho zájmu se pro bližší informace obraťte osobně na personální a mzdové oddělení PMDP, a.s. Kontakt: PMDP, a.s. Kontaktní osoba: Olga Švarcová Denisovo nábřeží 920/12, 301 00 Plzeň Personální oddělení Tel.: kontakt E-mail: kontakt Nástup po domluvě.

Lokalita pracoviště

Denisovo nábřeží 920, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 500 - 26 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

10.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému