SENIOR CAD DRAFTSMAN (Kreslič, konstruktér 2D/3D)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Daikin Industries Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - senior cad draftsman (kreslič, konstruktér 2d/3d).

SENIOR CAD DRAFTSMAN (jiné možné názvy: Kreslič nebo Konstruktér 2D/3D) Popis pracovní pozice - konstrukce 3D modelů v programu Solid Edge - převedení 3D modelů do 2D výkresové dokumentace - návrhy jednotlivých zlepšení pro stávající produkty - zajištění materiálu a dílů pro sestavení prototypů a následná spolupráce při sestavení a ověření prototypů - podpora junior draftsmanů Požadujeme - SŠ/VŠ technické zaměření (oblast strojírenství) - minimálně 3 roky relevantní praxe s návrhem konstrukčních dílů (plastové, kovové,…) - velmi dobrá schopnost komunikovat - pokročilá úroveň Aj slovem i písmem - výborná znalost technických výkresů - schopnost řešení problémů - flexibilní myšlení a schopnost pracovat paralelně na více úkolech - pokročilá znalost modelování 3D (Solid Edge výhodou) - povědomí o výrobních procesech plastů a kovů a o výrobních omezeních, které mají dopad na návrh plastových a kovových komponentů Nabízíme - práci na hlavní pracovní poměr - pravidelné roční navyšování platu - 5 týdnů dovolené - 2 krát ročně finanční bonus - příspěvek na penzijní připojištění - dotované závodní stravování - jazykové kurzy - AJ, JAP - flexibilní začátek a konec pracovní doby - zázemí stabilní mezinárodní společnosti - možnost profesního růstu a vzdělávání - perspektivní a stabilní zaměstnání - čisté a příjemné pracovní prostředí - spoluúčast na tvorbě světoznámých produktů Jak žádat o zaměstnání V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici zašlete prosím svůj životopis v anglické a české verzi spolu s motivačním dopisem na naše personální oddělení. e-mail: kontakt Datum nástupu: dle dohody.

Lokalita pracoviště

U Nové Hospody 1155, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Daikin Industries Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Daikin Industries Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému