MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE VE VÝROBĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASSET FIRST spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení - montážní pracovník/pracovnice ve výrobě.

Pouze pro uchazeče OZP (osoby se zdravotním postižením - ID I., II. a III. stupně) Místo výkonu práce: Písek Drobné montážní práce výrobních komponentů, manipulace a třídění materiálu. Pracovní úvazek 8 hod. denně na pracovní smlouvu s možností nástupu ihned. Požadujeme: bezúhonnost, samostatnost, stupeň vzdělání minimálně vyučen/a Nabízíme: hrubou měsíční mzdu od 10.200,- Kč + příplatky a prémie Životopisy zasílejte na mail adresu: kontakt , kontakt i na tel. kontakt

Společnost

ASSET FIRST spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Písek, Písek (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASSET FIRST spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASSET FIRST spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému